[16.09.2011, 14:28] Kur Jūs parasti iegādājaties uztura bagātinātājus un kas Jūs pamudina iegādāties uztura bagātinātājus?
[16-04-2012, 11:45] Elīna
UB parasti iegādājos, lai uzlabotu, veicinātu veselību - matu, nagu augšanu, ādas stāvokli, ciklu, profilaktiski epidēmiju laikā vai pēc slimošanas, vai kad jūtams pavasar/rudens nogurums Pēc ārsta rekomendācijas tiek lietots cinks un naktssveces eļļa.
[17-03-2012, 20:09] Antra
Pērku aptiekā, tagad paskatījos sarakstā un nevarēju atrast to zivju eļļu kuru pirku. Sāku uztraukties par to, ka zivju eļļa satur merkuriju un dioksīnu. Pat ja es nopērku veselībai nekaitīgus uztura bagātinātājus, piemēram, vitamīnus, kur man ir garantija, ka tajā kastītē ir tie vitamīni tieši tādās proporcijās. Kā to var noskaidrot??? Dažreiz aptiekā atstāju ap 30Ls. Vienreiz nopirku Gingko Bilobu un tā bija tik briesmīga, ka izmetu ārā, aptiekā teica, tas ir tas pats ko parasti pērku, tikai lētāk.
[01-12-2011, 08:02] Kristīne
Kas ir Uztura bagātinātājs(UB)? Tās ir lietas bez kurām cilvēki pilnībā var iztikt, ja lieto sabalansētu uzturu un ir pietiekami fiziski aktīvs. Tā kā esmu tieši tāds cilvēks, tab UB man nav nepieciešami.
P.S. Neviens UB nav pārbaudīts pētījumos, kas ir ļoti dārgi un laikietilpīgi. Secinājumus izdariet paši.
[16-09-2011, 15:07] Vija
Parasti uztura bagātinātājus iegādājos aptiekā, jo tā, manuprāt, ir visdrošākā vieta. Uzskatu, ka interneta veikalos iegādāties uztura bagātinātājus nevar, jo nevar būt parliecināts, ka tie ir sertificēti.
Uztura bagātinātājus iegādājos, lai papildinātu savu uzturu ar vērtīgām vielām, kas palīdz veicināt, piemēram, matu un nagu augšanu un stiprināšanu.

