5. - 6. novembris

Video inspekcija ar Ķīnas Tautas Republikas kompetento iestādi Latvijas zvejas pārstrādes uzņēmumos.

9.līdz 19. decembris

Brazīlijas Lauksaimniecības, lopkopības un pārtikas apgādes ministrijas inspektoru vizīte Pārtikas un veterinārajā dienestā, lai izvērtētu zvejas un piena pārstrādes uzņēmumus eksportam uz Brazīliju.


18. līdz 26. septembris

Korejas Republikas  Pārtikas un zāļu drošības ministrijas ekspertu vizīte, lai izvērtētu patērētājiem  nekaitīgas Latvijas piena ražošanas uzraudzības sistēmu un eksporta iespējas.


13. jūnijs

Amerikas Savienoto Valstu Lauksaimniecības departamenta ekspertu vizīte, lai pārrunātu par ASV blakusproduktu importu uz Latviju.


20. līdz 21. maijs

Austrālijas Lauksaimniecības un ūdens resursu Valsts departamenta ekspertu vizīte, lai novērtētu lašu apstrādes uzņēmumus eksportam uz Austrāliju.
 

2.līdz 6. decembris

Krievijas Federācijas Federālā veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienesta (Rosselhoznadzor) un Kazahstānas Republikas Lauksaimniecības ministrijas Veterinārās kontroles uzraudzības komitejas  inspektori, lai veiktu kontroli zivsaimniecības uzņēmumos.
 

29. septembris līdz 3. oktobris

Honkongas kompetentās iestādes pārstāvju inspekcija uzņēmumos, kas izteikuši vēlmi eksportēt savu produkciju (olu produktus un putnu gaļu) uz Honkongu.


21. līdz 22. septembris

Eiropas zāļu aģentūru savstarpējās novērtēšanas audits (Benchmarking of European Medicines Agencies - BEMA).


11. līdz 17. jūnijs

Ķīnas Tautas Republikas kompetentās iestādes (AQSIQ) pārstāvju inspekcija medus uzņēmumos, kas izteikuši vēlmi eksportēt medu uz Ķīnu.
 

29. jūnijs līdz 1. jūlijs

Krievijas Federācijas veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienesta (Rosselhoznadzor) inspekcija dzīvnieku barības ražošanas uzņēmumos kas eksportē dzīvnieku barību uz Krievijas Federāciju.


27. jūnijs līdz 2. jūlijs

Krievijas Federācijas Federālās veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienesta inspektoru un Kazahstānas Republikas Veterinārās laboratorijas Pārtikas drošības un maksas pakalpojumu daļas vadītāja inspekcija zvejas produktu apstrādes un barības ražošanas uzņēmumos.


22. līdz 29. maijs

Azerbaidžānas Valsts veterinārā dienesta inspekcija uzņēmumos kas eksportē vai izteikuši vēlmi eksportēt produkciju uz Azerbaidžānu.
 

26. līdz 28. februāris

Eiropas zāļu aģentūru savstarpējās novērtēšanas audits (Benchmarking of European Medicines Agencies - BEMA)


13. līdz 21. februāris

Ķīnas Tautas Republikas Kvalitātes uzraudzības inspekcijas un karantīnas galvenās administrācija (AQSIQ) inspekcija par liellopu gaļas tirdzniecības atzīšanu uz Ķīnas Tautas Republiku.
 

17. līdz 20. septembris

Austrālijas un Jaunzēlandes Pārtikas standartu institūcijas pārbaude, lai izvērtētu TSE situāciju Latvijā.
 

27. marts līdz 05. aprīlis

Krievijas Federācijas Federālā Veterinārā un fitosanitārā uzraudzības dienesta un Baltkrievijas Republikas Galvenās veterinārās pārvaldes (turpmāk Muitas ūnijas) inspektori, lai veiktu pārbaudi Latvijas dzīvnieku izcelsmes pārtikas uzņēmumos, kuri izteikuši vēlēšanos eksportēt produkciju uz Krievijas Federāciju  un Baltkrieviju.